מאמרים

נופש וטיולים בחודשי הקיץ החמים - חלק 2

לאפשרויות הסטנדארטיות האלו, עבור מי שאוהב לטייל ממש ולא רק נופש בסגנון בטן – גב, ניתן לערוך טיולים במגוון מסלולים בארץ המשלבים מקורות מים מרעננים. מסלולים כאלו ניתן למצוא בשפע בצפון הארץ, במסלולים העוברים בנהר הירדן או באחד מיובליו. היופי המרהיב של הנוף הצפוני בשילוב עם המים המרעננים והמתוקים של הנחלים יעניקו לכם חוויית טיול מושלמת.

בנוסף, עבור מי שאינו מעוניין להצפין כל כך, קיימת האפשרות של טיולים לאורך הים התיכון. רצועת החוף שלנו כאן בישראל מכילה שפע מרהיב ביופיו של חיים ותצורות נוף שונות ומשונות. טיול המשלב טבילות תכופות בים יחד עם הדרכה אודות חיי הטבע הקיימים לאורך רצועת החוף כמו גם הסברים אודות האתרים הארכיאולוגים המעניינים באזור זה מידי מדריך מוסמך – זהו מתכון בדוק לטיול מוצלח ומהנה לכל המשפחה. רק צריך לזכור כי אמנם טובלים במשך כל הטיול במים, אך אלו מים מלוחים, ולכן יש צורך להצטייד מבעוד מועד במים מתוקים מספיקים לשתייה.

בקיצור, למי שמספיק חשוב לטייל ולנפוש גם בחודשי הקיץ הלוהטים, ולעשות זאת מחוץ למזגן הביתי כמובן, קיימות אופציות רבות ומעניינות. עכשיו נשאר רק לבחור באחת מהן, ולצאת לדרך...

חזרה לחלק ראשון